Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Nagórki – Oferty sprzedaży i najmu domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Wieniec

Wieniec(Nagórki + 19 km)

730 000 zł165,40 m² 4 413,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Atrakcyjna oferta - Nowoczesny dom w spokojnej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania nowy wolnostojący dom z garażem w bryle o powierzchni całkowitej 165,40m 2 a użytkowej 137,40m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Ciechocinek(Nagórki + 23 km)

839 000 zł170 m² 4 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Oferuję do sprzedaży atrakcyjny dom w Ciechocinku, położony w willowej dzielnicy miasta,2 kondygnacje, 5 pokojów, 2 łazienki, dodatkowe pomieszczenia. Znajduje się 400 metrów od tężni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Piasutno Żelazne

Piasutno Żelazne(Nagórki + 13 km)

295 000 zł127 m² 2 322,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Marzysz o własnym domu, zanurzonym w zieleni łąk, w pobliżu pięknej rzeki Pisa mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dwa domy w stanie surowym otwartym. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Mały Płock(Nagórki + 6 km)

549 000 zł100,19 m² 5 479,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 6 o powierzchni około 100,19m2 posadowiony na działce o powierzchni 1084m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ratowo-Piotrowo(Nagórki + 22 km)

870 000 zł203,50 m² 4 275,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Sprzedam dom pod Śniadowem na działce o powierzchni 20,6 ar. Dom wolnostojący w pełni wyposażony w dobrym stanie technicznym, idealny dla rodziny z dziećmi i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dziennice

Dziennice(Nagórki + 24 km)

1 790 000 zł246,22 m² 7 269,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 961 m²

Oferta sprzedaży domu - dziennice (okolice Inowrocławia) Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o przemyślanym układzie funkcjonalnym, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Maszkowska

Ozorków(Nagórki + 24 km)

828 000 zł276 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 815 m²

Szukasz miejsca, w które chciałbyś zainwestować ? Kamienica w Ozorkowie, z czterema mieszkaniami, w bardzo dobrej lokalizacji to Alternatywa dla Ciebie! kontakt Joanna Sikorska tel.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Romany

Romany(Nagórki + 22 km)

490 000 zł180 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Romany 19, gm. Stawiski o powierzchni około 180m2 posadowiony na działce o powierzchni 1289m2. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bronisław

Bronisław(Nagórki + 10 km)

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej miejscowości Bronisław w gminie Dobre, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Machnacz

Machnacz(Nagórki + 20 km)

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w lokalizacji Machnacz. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla rodzin ceniących sobie spokój z daleka od zgiełku miasta. Machnacz to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nagórki

Nagórki,podlaskie

1 890 000 zł318 m² 5 946,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 200 m²

Wyjątkowa, zabudowana posiadłość w miejscowości Nagórki. Meg Real Estate prezentuje ofertę sprzedaży nowo pobudowanego domu w 2022 roku, posadowionego na wzgórzu, zlokalizowanego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij